Není dárek jako dárek. Uvědomujeme si, že rok 2020 byl ve všech směrech nepředvídatelný a dost náročný pro nás pro všechny. Nedokážeme si tedy představit, že byste udělali chybu s nákupem našeho vánočního certifikátu. S ním totiž darujete relaxaci, dokonalý odpočinek a péči našich skvělých žen z Hébé. 

Jsou dvě možnosti, jak můžete certifikát darovat.

Vánoční certifikát na konkrétní kúru

Tento dárek doporučujeme, máte-li ve svém okolí maminku, sestru, přítelkyni, manželku nebo kamarádku, která k nám buď chodí nebo už nad touto kúrou dlouho přemýšlí. Všechno je samozřejmě na domluvě a s výběrem vám na recepci rády poradíme.

Vánoční certifikát s cenovou hodnotou

K dárkovým certifikátům s domluvenou hodnotou vám navíc přidáme bonus od nás z Hébé. Dárkový certifikát za 1000 Kč bude mít ve skutečnosti hodnotu 1111 Kč, dárkový certifikát za 2000 Kč bude mít ve skutečnosti hodnotu 2222 Kč a tak dále.

Poukaz na hýčkání

Poukazy na hýčkání přidáváme jako dárek k nákupu kosmetických zázraků pro domácí péči BIOLOGIQUE RECHERCHE. Obdarovaný ho pak může na uvedené služby a vyzkoušet tak něco nového.

Vánoční poukazy na 5+1 ošetření v Hébé

Připravily jsme pro vás poukazy na 5+1 ošetření, přičemž to šesté, bonusové máte od nás zdarma. Jako dárek k Vánocům. Na která ošetření se 5+1 vztahuje, se dozvíte v tomto článku.

Všechny poukazy a certifikáty zakoupíte u nás v Hébé na recepci. 

Přejeme vám co nejklidnější předvánoční dny! 

S láskou,

Hébé