Kdy jindy než na Vánoce bychom vám všem měly poděkovat za přízeň a věrnost? Uděláme to, jako vždy, po svém a s láskou. Připravily jsme pro vás poukazy na 5+1 ošetření, přičemž to šesté, bonusové máte od nás zdarma. Jako dárek k Vánocům.

5+1 Zpevnění kontur těla T-Shape

Toto ošetření se zaměřuje na zpevnění ochablé pokožky, zlepšení lymfatického toku a mikrocirkulace. Díky tomu nám pomáhá odstraňovat tuk, redukovat celulitidu, vyhladit a okysličit pokožku a zvýšit její pružnost.

S naším poukazem vám ušetříme 1590 Kč. Za ty vám vřele doporučujeme udělat si další radost. Třeba v podobě některého z funkčních zábalů BIOLINE, který T-Shape v proštíhlení a tvarování skvěle doplní.

5+1 Ošetření frakčním ultrazvukem Liposonix

Ošetření přístrojem LIPOSONIX je vhodné k redukci tuků v oblasti břicha, pasu, hýždí, stehen, zad, paží, kolen. Ošetření je alternativou chirurgické liposukce, je však neinvazivní, bezbolestná, bez JOJO efektu a bez nutnosti následné rekonvalescence.

Množství shotů je individuální a závislé na vašem očekávání. S naší poukázkou zaplatíte za 6 ošetření o 690 Kč méně.

5+1 Celotělový zábal BIOLINE

Na tenhle poukaz jsme pyšné. Celotělové zábaly BIOLINE působí přesně a intenzivně na všechny nedokonalosti pokožky těla, které jsou způsobené celulitidou, zadržováním tekutin a uloženým tukem. Současně pokožku hydratují, vyživují a mají anti-ageing efekt. A jak voní! Také zábaly doporučujeme jako součást tvarovacího a proštíhlujícího procesu.

Šesté ošetření v hodnotě 1190 Kč si užijete zcela zdarma. Ty vřele doporučujeme zúročit v domácí BIOLINE péči. Abyste se i doma cítila jako u nás v Hébé. S výběrem vám rády poradíme.

5+1 Lymfatické přístrojové masáže

Masáž tlakovými vlnami je velmi příjemná metoda, která aktivuje lymfatický systém a vykonává mechanickou lymfatickou drenáž. Pro nejlepší efekt doporučujeme 10 po sobě následujících ošetření, jejich délka záleží na vašem výběru.

S poukazem na 25 minut ušetříte 300 Kč, na 45 minut ušetříte 450 Kč – s permanentkou na 10 ošetření získáte zdarma hned dvě navíc.

Bonusová ošetření jsou dárkem od nás pro vás. Vy je zase darujte svému tělu. Jsme si totiž 100% jisté, že si to za poslední rok zaslouží.

V prodeji pouze v prosinci.

S láskou,

Hébé