Všechny známe termín problematické partie. Víte, my věříme, že každá žena by se ve svém těle měla cítit co nejlépe. „Ženské“ partie jsou proto podle nás lepší pojmenování. Jsou naše, patří k nám. Péče o ženské křivky přeci není za trest – je a měla by být za odměnu. My vám dneska poradíme, jak na to. Čtěte dál.

Odborně se této naší oblíbené kombinaci říká Diferencované ošetření celulitidy nebo proštíhlení problematických partií těla. Společně se zaměříme na stehna, bříško nebo zadeček – záleží na tom, co si vaše tělo žádá. Jedním si můžete být jisté. Celou kúru poskládáme na míru vašemu tělu a vašim možnostem.

Tip první: Cílené přístrojové ošetření T-Shape

T-Shape je takový náš zázrak. Toto ošetření se zaměřuje na zpevnění ochablé pokožky, zlepšení lymfatického toku a mikrocirkulace a v neposlední řadě na uvolnění svalů. Díky tomu nám pomáhá odstraňovat tuk, redukovat celulitidu, vyhladit a okysličit pokožku a zvýšit její pružnost.

Doporučená frekvence je 6 ošetření, každý po sobě následující týden 1×.

Přístrojové ošetření T-Shape si užíváte zhruba 40 minut.

Jak T-Shape funguje? To si přečtěte tady.

Tip druhý: Lymfatické přístrojové masáže

Masáž tlakovými vlnami je velmi příjemná metoda, která aktivuje lymfatický systém a vykoná mechanickou lymfatickou drenáž. Skvěle funguje při prevenci a odstraňování celulitidy a výborné výsledky dosahuje také v boji proti bolavým a oteklým nohám.

Doporučená frekvence je 10 kúr, každý po sobě následující týden 2×.

Jestli plánujete lymfatickou přístrojovou masáž kombinovat s ostatními ošetřeními, užijete si každou 30 minut.

Jak lymfatické přístrojové masáže vypadají a co se během nich přesně děje? Dozvíte se tady.

Tip třetí: Celotělové zábaly BIOLINE

Jsou funkční, a jak voní! Působí přesně a intenzivně na všechny nedokonalosti pokožky těla, které jsou způsobené celulitidou, zadržováním tekutin a uloženým tukem. Současně pokožku hydratují, vyživují a mají anti-ageing efekt.

Doporučená frekvence je 6 funkčních zábalů, každý po sobě následující týden 1×.

Příjemný zábal si včetně relaxace vychutnáte celých 60 minut.

Tyto úžasné celotělové zábaly italské renomované značky v oblasti péče o tělo BIOLINE vám nabízíme jako jediní ve Zlíně.

Je důležité, abyste si po celotělovém zábalu neplánovala sportovní ani jiné náročné aktivity – tělo potřebuje 7 – 12 hodin odpočívat. Ideální jsou procházky a dodržování pitného režimu.

O celotělových zábalech BIOLINE si více přečtete tady.

***

>> Speciální tip pro vás <<

Jak může kombinace všech vypadat?

Naplánujete si relaxační dopoledne nebo odpoledne v Hébé. Žádná práce, žádné nákupy, žádné telefony – tady jste v bublině, tady si jen užíváte.

Vaše dnešní kúra začíná cíleným přístrojovým ošetřením T-Shape (40 minut). Volně přecházíte k přístrojové lymfatické masáži (30 minut) a celé to zakončíme celotělovým zábalem BIOLINE (60 minut).

Celý tento proces vede tělo správným směrem ke zpevnění a proštíhlení. K úplné dokonalosti ho dovedete funkční domácí péčí.

***

Tip čtvrtý: Domácí péče s BIOLINE

Domácí BIOLINE péče je třešnička na dortu v celém procesu proštíhlení, ošetření a prevence celulitidy. Balíček vhodných produktů pro domácí wellness poskládáme přímo u nás v Hébé, a to na základě typologie vaší postavy a jejím potřebám.

Personifikovaná péče je gró Hébé. Každá jste jedinečná a každé vyhovuje něco jiného. Pojďme na to společně přijít a hýčkat vaše tělo. Zasloužíte si cítit se krásná.

S láskou,

Hébé