RF spa

Unikátní patentovaná technologie

Přístroj Spa RF je moderní radiofrekvenční přístroj, který poskytuje speciální řízenou tepelnou terapii. Systém Spa RF dodává terapeutické teplo do různých hloubek tkání těla, které napomáhá vyhladit a vypnout pokožku, zredukovat celulitidu a strie a vytvořit štíhlejší a pevnější kontury celé postavy.

Zeštíhlení, vytvarování těla a vypnutí pokožky

Přístroj Spa RF je používán k redukci tukových vrstev, celulitidy a strií, k tvarování problematických partií a zpevnění a vypnutí povolené pokožky na těle. Spa RF slouží k zeštíhlení partií břicha, boků a stehen, ale také menších problémových oblastí, jako jsou oblast kolen, kotníků, paží. Povolená pokožka je zpevňována zejména na břiše bocích, stehnech a pažích. Výborných výsledků je dosahováno také při vyhlazení nerovností vzniklých po chirurgických zásazích (postliposukčních nerovností) nebo po porodu.

Bezbolestné a efektivní ošetření

Spa RF omlazuje pokožku, zlepšuje její pevnost a texturu pomocí patentované IN-MotionTM technologie (ošetření v pohybu), která zaručuje rychlé, bezpečné a bezbolestné ošetření. Klienti popisují pocity u ošetření jako „teplou masáž“. První změny jsou citelné již po prvním ošetření. Po absolvování série ošetření je dosahováno výborných výsledků.