Vítejte na stránkách Hébé – Centra zdraví a krásy

Náš salon, který sídlí jen pár minut chůze od centra Zlína již pět let poskytuje služby v oblasti péče o zdraví a krásu svých klientů.

Jako jediní ve Zlíně a jeho širokém okolí Vám můžeme nabídnout patentované přístrojové a ruční ošetření vedoucí k zeštíhlení a tvarování problematických partií těla, kdy všechny přístroje pocházejí od jednoho výrobce – renomované značky Weyergans. Díky tomu se svým účinkem skvěle doplňují a procedury tak přinášejí zaručené výsledky!

Hébé – Centum zdraví a krásy je jediné místo v republice kde můžete využít Solárium mega sun – zdravé opalování řízené počítačem. Poznejte skvělé účinky francouzské kosmetiky Biologique recherche. Dopřejte si pečlivou manikúru či dokonalou pedikúru SPARITUAL!

Ve Fit studiu pro ženy zkušená instruktorka doporučí ideální pohybový plán spalovacích i posilovacích forem cvičení (EMS, FATMAGIC).
V široké nabídce centra Hébé je i hydrocolonterapie. Pro relaxaci si můžete dopřát úžasné, funkční celotělové zábaly italské značky BIOLINE a nespočet druhů masáží či saunu.

Využijte jedinečné možnosti domluvit si bezplatnou konzultaci a komentovanou prohlídku našeho centra. Preferujeme osobní přístup a nabízíme sestavení Individuálního plánu wellnessení vyplývajícího z možností a potřeb klienta.

Neváhejte nás navštívit v našem centru. Poznejte toto útulné a příjemné prostředí. Profesionální a ochotný personál vám bude plně k dispozici.

Nechejte si doporučit péči odpovídající vašim osobním potřebám a možnostem. Nechte se hýčkat, zažijte příliv energie, zvolte si nový životní styl! Naučte se s námi být sám sobě prospěšný…zdravě a krásně žít.

onas