Krásná a sebevědomá může být každá žena. Legíny MY LEGS jsme vyzkoušely na sobě a nemůžeme si je vynachválit! Mají drenážní a push-up účinek na oblast nohou, hýždí a boků, jsou maximálně příjemné na tělo a cítit se v nich budete naprosto skvěle. Ve dvou velikostech je máme k  dostání přímo na recepci v Hébé. Proč je doporučujeme všemi deseti? 

5× ANO PRO LEGÍNY MY LEGS

MY LEGS pomáhají tvarovat nohy pomocí stimulace mikrocirkulace, působí proti otokům a jsou účinné také jako podpůrná terapie při celulitidě nebo redukci tukové tkáně.

  1. tlakový účinek, který působí proti zadržování tekutin a poskytuje úlevu a pocit lehkosti v nohou
  2. push-up a zeštíhlující efekt
  3. měkký a pohodlný materiál
  4. lze je nosit ve dne i v noci
  5. vynikající alternativa k punčochám

ZÁZRAK JMÉNEM DEMOFIBRA

MY LEGS jsou legíny s vláknem Demofibra vyzařujícím bio-infračervené záření.

Demofibra je polyesterová příze vázaná na anorganické sloučeniny na bázi křemíku, titanu, hořčíku a zinku pomocí nanotechnologií. složení vlákna umožňuje specifický druh fototerapie. Jakmile dojde ke stimulaci anorganických sloučenin tělesným teplem, dochází díky tvorbě světla v bio-infračerveném spektru k zahřívání. Teplo generované bio-infračerveným paprskem usnadňuje relaxaci napjatých svalů a zlepšuje mikrocirkulaci a odvádění nahromaděných tekutin.

NA NOC I NA DEN

Legíny MY LEGS doporučujeme kombinovat s domácí péčí řady BIOLINE. Na krásné postavě tak za vás budou pracovat nejen přes den, ale také v noci. Na kombinování legín a domácí péče se ptejte přímo v Hébé, rády vám s výběrem poradíme a domácí péči přizpůsobíme vašim potřebám a zvyklostem.