Obrazek masaze magda

Co je to vlastně masáž?

Je to způsob jak si v dnešním uspěchaném světě odpočinout, zastavit se, nabrat nové síly a to vše za pomoci příjemných a uzdravujících dotyků. Působí na Vás klid a ticho jenž vyvolává hlubokou relaxaci těla.

V dnešním světě má spousta z Vás problémy s nateklými či unavenými končetinami, bolavými zády, špatným prokrvením těla,… Veškeré tyto problémy se dají zmírnit nebo dokonce úplně odstranit příjemnou masáží. Ať už masáž potřebujete ze zdravotních či relaxačních účinků věřte, že tím odměníte sami sebe a budete se po ní cítit jako znovuzrození.

Masáže se rozdělují na:

Regenerační masáže

Klasická masáž

Jedná se o masáž, která se zaměřuje na ztuhlé, namožené svaly a klouby. Přináší úlevu při svalovém napětí a únavě. Je vynikající při bolestech v oblasti krční páteře a zad. Také je to vhodná a účinná prevence pro dokonalé uvolnění a ozdravění organismu. Pravidelnou masáží snižujeme nahromaděné napětí a uvolňujeme stažené svaly čímž docílíme příjemné úlevy od bolesti. Po masáži se cítíme daleko spokojenější a vitálnější.

Masáž může být zaměřena na jakoukoliv část těla dle požadavků a přání klienta. Např.:

 • masáž šíje, zad a hýždí – pro celkovou regeneraci organismu a uvolnění fyzických a energetických bloků
 • masáž nohou a hýždí – ulehčuje srdci a nohám hlavně u osob, které více zatěžují dolní končetiny
 • celková masáž – komplexní regenerace a relaxace organismu, upravuje svalový tonus, posiluje a upevňuje duševní i fyzické zdraví

Masáž na podporu lymfatického systému

Jemná masáž, kterou dochází k odstranění blokády, která brání odchodu toxinů z těla. Odlehčuje a současně napomáhá k regeneraci organismu. Nevhodná strava, stresové situace, nedostatek pohybu, tekutin a každé onemocnění zvyšuje zátěž lymfatického systému. Mezi příznaky jeho přetížení patří pocit únavy, těžkých nohou, otoky, zduření a bolest lymfatických uzlin, celulitida, oslabení imunitního systému a psychická podrážděnost.

Účinky:
 • detoxikace organismu, odvodnění
 • odstranění otoků kotníků, dolních končetin, křeče v lýtkách
 • posílení imunity, odstranění pocitu těžkých nohou
 • redukce celulitidy

Kraniosakrální uvolnění

Jemná energetická masáž příznivě ovlivňující psychický i fyzický stav člověka a při níž se odstraňují blokády, které brání pravidelným pohybům části těla v jejich rytmu. Stav rytmu ovlivňuje pohybové funkce, myšlení i emoce.

Provádí se na lehátku, klient leží na zádech v pohodlném oblečení. Používá se doteku rukou pro vnímání kraniosakrálního rytmu a jemnými technikami se podpoří jeho harmonické plynutí a celkové uvolnění těla i mysli.

Můžete načerpat energii a odpočinout si na velmi hluboké úrovni.

Spinal Touch

Neřeší dílčí problémy organismu, ale tím, že harmonizuje celek. Pomoci velmi jemných doteků dochází dochází k uvolnění svalů a vazů kolem páteře, aktivují se vlastní regenerační procesy v organismu a dochází k zlepšení průtoku energií v těle. Příznivě působí na psychiku a tími na fyzický stav těla.

Tlaková masáž plosky

Je určena pro uvolnění a pružnost chodidel. Tato masáž je vhodná i pro starší klienty, kteří nemohou ze zdravotních důvodů podstoupit celkovou masáž.

Medová masáž

Na rozdíl od klasické masáže tato metoda odstraňuje z organismu toxiny a tudíž jej detoxikuje. Toxiny způsobují oslabování organismu, což má za důsledek vznik různých nemocí.  Medová hmota obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu. Je proto vhodná při velkém počtu typických civilizačních chorob, které souvisejí s usazováním jedů a škodlivin.

Masáž s baňkami

Účinky:

 • prokrvení a uvolnění svalů
 • stimulace krevního a lymfatického systému
 • stimulace nervových zakončení
 • zrychlení metabolismu v kůži
 • podpora regenerace kůže a zvýšení její odolnosti vůči různým škodlivinám

Relaxační masáže

Indická masáž hlavy (antistresová, bez použití oleje)

Tato masáž má velmi pozitivní účinky. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá zvládat psychickou únavu a podrážděnost, odstraňuje emocionální stres a napětí, poruchy spánku a nespavosti, migrény, zbavuje pocitu úzkosti a deprese. Výrazně zlepšuje kvalitu pokožky hlavy, po pravidelné masáži jsou vlasy hustší, lesklejší a celkově kvalitnější. Je vhodná pro všechny věkové kategorie!

Havajská masáž (Lomi Lomi)

Speciální technika havajské masáže vyvolává hluboký terapeutický účinek, který výborně odstraňuje napětí, stres a nabije tělo i duši pozitivní energií. Při této masáži jenž je právem označována za perlu se můžete snadno odpoutat od každodenní reality a soustředit se jen a jen sám na sebe. Masáži se odstraňuje napětí ve svalech, zvyšují se pohybové schopnosti, uvolňují se svalové spasmy a kloubní spojení, stimuluje krevní a lymfatický systém, zlepšuje neurologické problémy a imunitní systém, detoxikuje a umocňuje pocit klidu, pohody.

Masáž lávovými kameny (Hot Stones)

Lávové kameny výborně udržují teplo a tak dochází k regeneraci tkání. Masáž těmito kameny zbavuje záda a klouby bolestí. Vyrovnává energii v těle, prohřívá ho, a tím napomáhá detoxikaci organismu. Horký tlak z kamenů proniká mimo jiné také ihned do svalů kde uvolňuje křeče, rozpouští bolest a ztuhlost. Dochází k nabuzení krevního oběhu, lymfatického a imunitního systému, regulaci trávení a metabolismu. Dopřejte si luxusní relaxaci celého těla. Vůně esenciálních olejů zklidní mysl a sálající teplo z vulkanických kamenů Vám dovolí zapomenout na starosti všedního dne. Prohřáté svaly jsou uvolněny, rytmické hmaty tak navodí absolutní klid a harmonii.

Účinky:

 • uklidňující účinky při stresu
 • uvolnění svalového napětí
 • zmírňuje křečové svaly
 • pomáhá při bolestech zad, svalů a kloubů
 • posiluje lymfatický systém
 • zlepšuje prokrvování
 • posiluje imunitu

Beauty masáže

Masáž proti celulitidě

Tato masáž kombinuje speciální ruční tlakovou techniku a ozónový zábal. Speciálními hmaty a ozónem se uvolní tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla. Tato metoda dosahuje výborných výsledků nejen v oblasti odstranění celulitidy, ale i ve formování postavy a zlepšení kvality pokožky. Dále povzbuzuje lymfatický systém a odstraňuje únavu dolních končetin.

Manuální lifting obličeje

Tato masáž je novou neinvazivní velmi jemnou technikou, která bez pomocí skalpelu výrazně omladí obličej. Již po prvním ošetření se podstatně vyhladí vrásky, zregeneruje  a napne pleť. Obličej se doslova rozzáří novou vitalitou. Při masáži dochází k odbourání stresu, k obnově duševní harmonie, spokojenosti a duševní svěžesti.

Účinky:

 • vyhlazení a detoxikace obličeje
 • obnovení správného toku lymfy
 • odstranění otoku kolem očí
 • zkvalitnění pokožky
 • omezení vzniku vrásek a akné

Masáž obličeje lávovými kameny

Masáž má hlubší účinky na obličej a podkoží. Pomocí nahřátých kamenů dochází k hlubokému uvolnění svalů, odplavení toxinů, které se podílejí na procesu stárnutí a tvorbě vrásek. Podporuje napnutí pokožky, zlepšuje její elasticitu, uvolňuje blokády.