Každá z nás chce být na dovolené krásná, každá se chceme cítit dobře. Toužíme vypadat skvěle v plavkách, zářit v letních šatech a užívat si slunce bez starosti o svou pokožku. V tom vám u nás v Hébé umíme pomoci. Dnes se podíváme na to, jak se postarat o své tělo před odjezdem na dovolenou. 

#1: TROCHA BARVY DO ZAČÁTKU

Jako první vám samozřejmě doporučíme pár návštěv solária. Kůže po zimě chytne bronzový nádech a nebude tolik náchylná na první slunce. Co na dovolené rozhodně nechceme, jsou červené popáleniny od slunce. Naše solárium megaSun beauty&care vám zajistí krásné bronzové opálení. Zbytek už zařídí exotika.

#2: PŘÍPRAVA NA OPÁLENÍ

Značka BIOLINE myslí na vše. Tento jemný gel, který připraví kůži na pobyt na slunci, můžeme jedině doporučit. Spouští produkci melaninu pro rychlejší, rovnoměrné a dlouhotrvající opálení. Hydratuje, posiluje obranné systémy a zároveň zachovává přirozenou rovnováhu pokožky. Hodí se pro všechny typy pleti, zejména pro ty, které se neopalují snadno. Zahajte aplikaci nejméně 15-20 dní před plánovaným sluněním.

#3: HYDRATACE A OSVĚŽENÍ

Milé dámy, jestli chceme, abyste si z tohoto článku něco opravdu zapamatovaly, je to fakt, že HYDRATACE POKOŽKY JE ABSOLUTNÍ ZÁKLAD KRÁSNÉHO OPÁLENÍ. Tady nám opět přichází na pomoc BIOLINE a jejich Emulgel po opalování. Bez mastnoty vyživuje a zvlhčuje pokožku, obnovuje hydrolipidový film, změkčuje a osvěžuje pokožku. Zároveň pomáhá snížit výskyt zarudnutí a citlivosti. Emulgel je vhodný pro každý typ pokožky. Použít ho můžete po každém vystavení se slunci i pro pocit jemné a sametové pokožky.

#4: PRO KRÁSNOU A VYHLAZENOU POKOŽKU

Co vám před odjezdem můžeme vřele doporučit, jsou funkční a vyhlazující celotělové zábaly od BIOLINE. Působí přesně a intenzivně na všechny nedokonalosti pokožky těla, které jsou způsobené celulitidou, zadržováním tekutin a uloženým tukem. Současně pokožku hydratují, vyživují a mají anti-ageing efekt. Na zábal si vyšetříte hodinku svého času, objednáte se k nám do Hébé a užijete si před odjezdem chvíli absolutní pohody a relaxace.

#5: DOMÁCÍ PÉČE PRO KRÁSNOU POKOŽKU

Páté, ale určitě ne poslední (máte-li zájem o další naše tipy, neváhejte se nás ptát přímo na recepci) naše doporučení, je domácí péče v podobě EXFODUO gomáže a THALASSO FORCE peelingu s mořskou solí. Proč?

Peelingová dvoutýdenní kúra podpoří přirozenou buněčnou obnovu, odstraní kožní nečistoty, poskytne kůži výživu a dodá jí důležité minerály. Doporučujeme aplikovat 2 týdny před odjezdem, 2× týdně (ale ne dva následující dny po sobě).

Jemná gomáž s černým a růžovým pískem z Polynésie, extraktem z papáji a extraktem ze zelené kávy využívá pro dokonalou obnovu pokožky dvou rozdílných exfoliačních účinků: enzymatického a mechanického. Pokožku zjemní a rozjasní.

Naše milé klientky, my všechny vám přejeme, abyste si užily léto a zasloužené dovolené. Hýčkejte se a vaše tělo vás za to odmění. Pro vaše dotazy jsme k dispozici na telefonu i u nás v Hébé na recepci.