EMS foto

Osobní trénink s EMS

TOP BODY kombinuje osobní trénink s EMS, během kterého procvičíte Vaše svaly do hloubky a intenzivněji ve zlomku času.

EMS napodobuje přirozené působení našeho centrálního nervového systému. Pomocí slabých, ale velmi častých elektrických impulzů jsou svaly aktivovány stejným principem, jako je aktivuje přirozeně tělo. Jen daleko častěji, než jsme schopni dokázat vůlí.

Vůlí dokážeme poslat signál svalům, aby se zpevnily, přibližně jednou za sekundu. S pomocí EMS to tělo zvládne 85× za sekundu. Svaly takto procvičíme velmi rychle a efektivně a zároveň dostatečně intenzivně, aby „trénink“ nastartoval procesy v těle, které vedou k jeho celkovému zpevnění, svalové vyrovnanosti a zvýšené spotřebě energie.

Jeden trénink se vyrovná 4-5 hodinám strávených v posilovně!

Trénink je přizpůsobený vždy Vaší aktuální fyzické kondici a stanoveným cílům.

Cvičením nejen tvarujete svoje tělo, ale také preventivně vylepšujete svoji kondici a tím i zdraví.

První zkušební EMS trénink za cenu 400,- / trénink 

kontaktujte NÁS a domluvte si termín tréninku… 🙂

Samotný trénink trvá 20 min. Po obléknutí funkční prádla, Vás trenér seznámí s průběhem tréninku. Pomůže Vám obléci si set, který se skládá z vesty, pásků na ruce, stehna a pásu na hýždě. Trénink provádíte společně s trenérem za pomocí jednoduchých cviků na přístrojích MIHA BODYTEC.

cena tréninku zahrnuje:

  • speciální funkční oblečení na trénink
  • ručník
  • celým tréninkem Vás provází osobní trenér

!!! dejte svému tělu ten správný impuls :))

Těšíme se na Vás v Top Body – Personal training!!!

fat

Fat magic

FATmagic je stroj, sloužící k pravidelnému cvičení. Tělo je zde od trupu dolů uzavřeno v kabině s běžeckým pásem, který simuluje rychlou chůzi (dle Vašeho nastavení) po rovině či do kopce. Tato fyzická aktivita patří k nejúčinnějším z hlediska spalování tuků. Efekt tohoto cvičení je umocněn tím, že na spodní část těla působí infračervené zářiče (lze vypnout), které kabinku zahřívají na teplotu 45 ˚C. Kromě toho na spodní část těla působí podtlak, který zefektivňuje odstraňování celulitidy. Působení podtlaku se dá vypnout, protože je nevhodné pro klientky s křečovými žílami, embolií, trombózou apod.

U žen se tuk ve větší míře ukládá na břiše, bocích, stehnech a hýždích, a protože periferní části v těchto partiích jsou velmi špatně prokrvovány, velmi těžko se pak tuk z těchto míst odstraňuje. Podtlakem a zahříváním infračervenými zářiči se zajistí maximální prohřátí již zmíněných částí těla. Přístroj je určen jak pro začátečnice, tak i pro pokročilé.