zabaly

Celotělové zábaly BIOLINE To musíte zažít!

Hébé – Centrum zdraví a krásy opět potvrzuje své prvenství a originalitu v péči o tělo!

Jako jediní ve Zlíně Vám nabízíme úžasné celotělové zábaly od italské renomované značky v oblasti péče o tělo – BIOLINE. Pro intenzivní ošetření těla doporučujeme kombinovat zábaly s celotělovým PEELINGEM či  funkčními BANDÁŽEMI.

!!! Chcete si dopřát některý ze zábalů, či celotělových procedur v Hébé, ale nejste si jistá, která bude pro Vás nejvhodnější? Objednejte se na bezplatnou konzultaci! !!!
Dlouholeté zkušenosti společnosti BIOLINE vedly k vývoji celotělových zábalů, s cílem zajistit klientům “návrat do formy”, větší pohodu a krásu těla. Zábaly BIOLINE jsou efektivní a dokonale promyšlená synergie propracovaných kroků při ošetření, vysoce výkonných receptur a jemných příjemných vůní.

Působí přesně a intenzivně na všechny nedokonalosti pokožky těla, které jsou způsobené celulitidou, zadržováním tekutin a uloženým tukem. Současně pokožku hydratují, vyživují a mají anti-ageing efekt.

Výsledek ošetření

  • zeštíhlení
  • redukce nedokonalostí
  • vymodelování postavy
  • odstranění celulitidy

Profesionální ošetření pokožky Vašeho těla lze doplnit o použití těch správných produktů BIOLINE pro domácí péči. Zde je využívána ucelená série produktů s čistě přírodním složením, které aktivně působí na obtíže s celulitidou, uloženým tukem, povolenými tkáněmi či zadržováním vody v těle.  V Hébé vám sestavíme domácí program péče na míru přesně pro řešení vašich obtíží.

Profesionální celotělové zábaly BIOLINE nabízíme i jako kúru  po sobě jdoucích zábalů, při čemž se vždy individuálně určí skladba, pořadí a užití jednotlivých zábalů.

Zábal si můžete dopřát i jednotlivě, nebo například v kombinaci s masáží, saunou či profesionálním přístrojovým ošetřením (Radiofrekvence).

BIOLINE CELOTĚLOVÉ ZÁBALY si klientky v Hébé nechávají s oblibou zapracovat do svých „INDIVIDUÁLNÍCH PLÁNŮ WELLNESSENÍ“, neboť vědí, že si tak mohou dopřát ještě BONUSY v podobě procedur s výraznou slevou či dokonce ZDARMA a také je jim zajištěna 100% péče na míru.

V nabídce Hébé jsou i FUNKČNÍ produkty domácí péče BIOLINE.

Typ: Darujte  Dárkový certifikát na CELOTĚLOVÝ ZÁBAL BIOLINE. 60 minut dokonalé relaxace a péče v krásném prostředí Centra zdraví a krásy Hébé.