bioline_aab8f8fa5d29256b7ce30628ad68ae3a

Celotělové zábaly BIOLINE To musíte zažít!

Hébé – Centrum zdraví a krásy opět potvrzuje své prvenství a originalitu v péči o tělo!

Jako jediní ve Zlíně Vám nabízíme úžasné celotělové zábaly od italské renomované značky v oblasti péče o tělo – BIOLINE.

Dlouholeté zkušenosti společnosti BIOLINE vedly k vývoji celotělových zábalů, s cílem zajistit klientům “návrat do formy”, větší pohodu a krásu těla. Zábaly BIOLINE jsou efektivní a dokonale promyšlená synergie propracovaných kroků při ošetření, vysoce výkonných receptur a jemných příjemných vůní.
Působí přesně a intenzivně na všechny nedokonalosti pokožky těla, které jsou způsobené celulitidou, zadržováním tekutin a uloženým tukem. Současně pokožku hydratují, vyživují a mají anti-ageing efekt.
Výsledek ošetření
  • zeštíhlení
  • redukce nedokonalostí
  • vymodelování postavy
  • odstranění celulitidy

 

Profesionální ošetření pokožky Vašeho těla lze doplnit o použití těch správných produktů BIOLINE pro domácí péči. Zde je využívána ucelená série produktů s čistě přírodním složením, které aktivně působí na obtíže s celulitidou, uloženým tukem, povolenými tkáněmi či zadržováním vody v těle.  V Hébé vám sestavíme domácí program péče na míru přesně pro řešení vašich obtíží.

Profesionální celotělové zábaly BIOLINE nabízíme  jako kúru sedmi po sobě jdoucích zábalů, při čemž se vždy individuálně určí skladba, pořadí a užití jednotlivých zábalů.

Zábal si můžete dopřát i jednotlivě, nebo například v kombinaci s masáží, saunou či profesionálním přístrojovým ošetřením (Radiofrekvence / Kavitace).

BIOLINE CELOTĚLOVÉ ZÁBALY si klientky v Hébé nechávají s oblibou zapracovat do svých „INDIVIDUÁLNÍCH PLÁNŮ WELLNESSENÍ“, neboť vědí, že si tak mohou dopřát ještě BONUSY v podobě procedur s výraznou slevou či dokonce ZDARMA a také je jim zajištěna 100% péče na míru.

Typ: Darujte k Vánocům Dárkový certifikát na CELOTĚLOVÝ ZÁBAL BIOLINE. 60 minut dokonalé relaxace a péče v krásném prostředí Centra zdraví a krásy Hébé.