biologique-recherche_5c16f98ba397c0aae99a6e9d88de7d09
Jedinečný autorizovaný salon kosmetiky Biologique Recherche ve Zlíně s vysoce profesionálním přístupem. Držíme se čisté linie této francouzské kosmetiky. Nastavíme Vám domácí péči s maximálním efektem na míru.
,,
Základní filozofie Biologique Recherche
,,Respektujte svoji pleť“
Bilogique Recherche a později i nezávislé studie objevily, že nepotřebujete pronikat do pokožky, abyste působili do hloubky.Lepší je zdokonalovat povrch pleti a kvalitu epidermis a pak se kůže reguluje sama a kvete dobrým zdravím.
Yvan, Josette a Philippe Allouche, biolog, fyzioterapeutka a doktor, kombinující svoje know-how a nadšení pro věc, napsali unikátní a visionářskou stránku v historii kosmetické péče. Před 40 lety, když byla společnost založena, fungovala jako výzkumná a vývojová laboratoř, jejímž jediným zaměřením byl vývoj výrobku pro profesionály nespokojené s produkty vyskytujícími se v té době na trhu.
 Philippe Allouche, lékař, projevil již v mládí zájem o naprosto rozdílný přístup svých rodičů ke kosmetické péči. Na počátku tohoto století postupně převzal od svého otce Yvana kreativní část firmy.
Jeho zkušenost z interní medicíny jej vybavila komplexním přístupem k pleti, jakož to orgánu přímo propojenému se všemi ostatními vitálními funkcemi těla. Navíc mu jeho práce na jednotce intenzivní péče poskytla kvalifikaci odborně posoudit reakce orgánu na stres. Dnes dávají jeho zkušenosti všem specifickým technikám Biologique Recherche zcela nové dimenze.
V současnosti je Philippe Allouche garantem unikátní filozofie a know-how Biologique Recherche v oblasti špičkové kosmetické péče šité na míru jednotlivých klientů. Biologique Recherche je mezinárodní značkou dostupnou více jak v 35 zemích světa.
Principy
Autentičnost a harmonie jsou duchem a tvoří základ kosmetických produktů Biologique Recherche.
Všechny produkty Biologique Recherche spojují tyto specifické charakteristiky:
-Vysoké koncentrace botanických, mořských a biologických extraktů (více než 20% ve většině produktů).
-Žádná umělá parfemace, z důvodu zachování integrity receptu a prevence před alergickými reakcemi.
-Respektují původní strukturu aktivních ingrediencí a většina z nich jsou proto získávané během „studeného procesu“.
-Obsahují vysoce kvalitní kompozice a aktivní ingredience odpovídající kvalitě značky Biologique Recherche.
Dopřejte si profesionální péči s diagnostikou pleti, uvolnění při specifické masáži.
Rády Vám poradíme s použitím výrobků doma.
Kontaktujte nás – bezplatná poradna pro Vaši pleť.