Hébé - centrum zdraví a krásy. Krása a zdraví jsou hodnoty, kterými se musí obdarovávat každý sám...

Zpevnění a formování postavy

Zpevnění a formování postavy
Sestavíme Vám individuální plán pro zpevnění a formování Vašeho těla.
Objednejte se na konzultaci ZDARMA! Volejte 602 162 722.

Patentované přístrojové ošetření WEYERGANS

Přístrojové vybavení od firmy Weyergans je zárukou té nejvyšší kvality a nejlepších výsledků v boji s celulitidou či nadbytečnými kilogramy.

Praktikujeme unikátní metodu péče o tělo vyvinutou na základě dlouholetých vědeckých a lékařských výzkumů. 30 let tradice, inovací a skvělých výsledků kombinace přístrojového a ručního ošetření, posunuly tuto metodu na výsluní ve svém oboru.

Tento koncept stojí na 4 základních principech:

  1. Aktivace a zprůchodnění lymfatického systému

   Nezbytným předpokladem pro odstranění celulitidy je zprůchodnění a pročištění lymfatického systému, který slouží jako čistička organismu a odvádí z těla škodlivé odpadní látky, které se jinak hromadí v podkoží a spolu se zapouzdřenými tukovými buňkami tvoří nepěknou pomerančovou kůži – celulitidu.

   Toto pročištění a zprůchodnění se provádí kompresním zábalem BODY WRAPING a následně přístrojovou lymfatickou drenáží VACUSTYLER nebo SLIDE STYLER (výběr druhu procedury závisí na zhodnocení individuálních potřeb klientky).

   • BODY WRAPING - nanesení speciálního krému a následná kompresní bandáž za pomocí neprodyšné folie je první fází ošetření. Takto je důkladně aktivován lymfatický systém. Lymfatická drenáž a celková aktivace lymfatického systému je poté již výhradně záležitostí speciálních profesionálních přístrojů

   • VACUSTYLER je jedním z nejdůležitějších přístrojů v celé koncepci. Jeho princip využívají i kosmonauti ve vesmíru pro posílení cévního a lymfatického systému, pracujícího na principu střídání fází tlaku a podtlaku. Tento přístroj jako vysavač – vysává z těla zplodiny metabolismu, zprůchodňuje a posiluje lymfatický systém a cévní systém, slouží také jako výborná prevence vzniku křečových žil.

   • SLIDE STYLER Přístrojová lymfodrenáž (nohavičky) - má vynikající účinky při prevenci a odstraňování celulitidy. Skvělé výsledky dosahuje v boji proti bolavým a oteklým nohám. Masáž tlakovými vlnami je velmi příjemnou metodou, která aktivuje lymfatický systém a vykonává mechanickou lymfatickou drenáž. V masážních manžetách jsou zabudovány malé překrývající se vzduchové komory, které se v pravidelných intervalech – řízených přístrojem – nafukují a vyfukují. Jemným pneumatickým tlakem je masírovaná spodní část těla od chodidel směrem k trupu a tkanivo se v rytmických vlnách bez přerušovaných míst očišťuje. Tímto způsobem se dají odstranit i otoky a edémy.

  2. Aktivace štěpení tukových buněk

   Druhým nezbytným krokem je rozštěpení zapouzdřených tukových buněk na problematických partiích zadečku, boků, stehen a bříška postižených celulitidou. Tato ošetření provádíme za pomoci SPM VACUPRESS.

   • SPM Vacupress - pracuje na principu nastavitelného podtlaku, kdy se kůže a podkoží nasává do různě velikých baněk, kde vzniká intenzivní prokrvení. Díky tomu se podporuje tvorba kolagenu a elastinu v podkoží a tím se kůže zpevňuje již během několika procedur. Procedura Vacupress probíhá ve třech fázích: lymfatická masáž, okysličovací a vypínací fáze. Jedině tak lze docílit maximálního efektu. Toto ošetření také zvyšuje a podporuje spalování podkožního tuku či například redukuje viditelnost strií.

    Doplňkovou nadstandardní procedurou je IONO CARE - Kyslíková terapie - inhalace aktivní formy kyslíku obohaceného o záporné ionty, výrazně urychluje látkovou výměnu a zvyšuje tak přirozený energetický výdej organismu.


Cévní trénink a prevence

Přístrojové procedury pro lymfodrenáž (SLIDE STYLER, VACUSTYLER) je doporučeno absolvovat v deseti kúrách. Mezi jednotlivými procedurami nedělat větší časový odstup než jsou dva, maximálně tři dny. Takto nastartovaný tělesný proces pak udržovat ošetřením v četnosti 1x – 3x za měsíc, dle individuální potřeby.

Je nutné nezapomínat na správné stravovací návyky a dostatečný pitný režim a pohybový plán! Hébé – centrum zdraví a krásy nabízí možnost doplnit kúru přístrojových lymfatických masáží lymfatickou masáží MANUÁLNÍ.

Velmi dbáme na individuální přístup! Řekněte si o návrh individuální péče pro Vás! Objednejte se na bezplatnou konzultaci ještě dnes na tel.: 602 162 722.

Kontraindikace k přístrojovému ošetření WEYERGANS©

 • Zánětlivé onemocnění žil
 • Nádorové onemocnění
 • Trombóza
 • Infarkt, mozková cévní příhoda
 • Lymfedém dolních končetin
 • Jakákoliv nedostatečnost ledvinová, jaterní či srdeční
 • Jakékoliv zánětlivé onemocnění
 • Cukrovka
 • Hemeroidy
 • Varixy
 • Hyperpigmentace (zvýšená pigmentace kůže)
 • Exematická dermatitida
 • Bércové vředy
 • Těhotenství
 • Vysoký krevní tlak /dekompenzovaný/, je-li kompenzovaný léky, je možné po poradě s lékařem proceduru absolvovat.
 • Chronická žilní

 


 

Ceník

NÁZEV SLUŽBYPOPISČASCENA 1 proceduraCENA PM - 10x proceduraPOZNÁMKY
BODY WRAPPING (BW)-"skořicový zábal"- kompresní bandážovací metoda k urychlení očisty organismu. Výsledkem je výrazné zlepšení pokožky při celulitidě. Má odvodňovací a detoxikační vlastnosti.
BODY WRAPPING Skořicový zábal. 60 min 390 Kč 3 500 Kč  
BODY WRAPPING + SLIDE STYLER Kombinace skořicového zábalu (45 min) s přístrojovou lymfodrenáží (45 min). 90 min 490 Kč 4 400 Kč  
SLIDE STYLER (SS) Samostatná procedura – přístrojová lymfatická masáž.
Slide Styler Přístrojová lymfatická masážs aplikací Styler krému. 60 min 390 Kč 3 500 Kč  
Slide Styler Přístrojová lymfatická masážs aplikací Styler krému. 45 min 350 Kč 3 000 Kč  
Slide Styler Přístrojová lymfatická masáž bez aplikace Styler krému. 60 min 290 Kč 2 500 Kč  
Slide Styler Přístrojová lymfatická masáž bez aplikace Styler krému. 45 min 250 Kč 2 200 Kč  
Slide Styler Přístrojová lymfatická masáž s aplikací Styler krému. 30 min 290 Kč 2 500 Kč  
Slide Styler Přístrojová lymfatická masáž bez aplikace Styler krému. 30 min 190 Kč 1 700 Kč  
VACUSTYLER (VS) Samostatná procedura – přístrojová lymfatická masáž.
Vacustyler Přístrojová lymfatická masážs aplikací krému. 30 min 290 Kč 2 500 Kč  
Vacustyler Přístrojová lymfatická masáž bez aplikace krému. 30 min 190 Kč 1 700 Kč  
 
           
IONO CARE (IC)- Kyslíková terapie - inhalace aktivní formy kyslíku
Kyslíková terapie Weyergans (IC) Inhalace aktivní formy kyslíku. 30 min 90 Kč 700 Kč