Hébé - centrum zdraví a krásy. Krása a zdraví jsou hodnoty, kterými se musí obdarovávat každý sám...

Zpevnění a formování postavy

Zpevnění a formování postavy
Sestavíme Vám individuální plán pro zpevnění a formování Vašeho těla.
Objednejte se na konzultaci ZDARMA! Volejte 602 162 722.

Patentované přístrojové ošetření WEYERGANS

Přístrojové vybavení od firmy Weyergans je zárukou té nejvyšší kvality a nejlepších výsledků v boji s celulitidou či nadbytečnými kilogramy.

Praktikujeme unikátní metodu péče o tělo vyvinutou na základě dlouholetých vědeckých a lékařských výzkumů. 30 let tradice, inovací a skvělých výsledků kombinace přístrojového a ručního ošetření, posunuly tuto metodu na výsluní ve svém oboru.

Tento koncept stojí na 4 základních principech:

  1. Aktivace a zprůchodnění lymfatického systému

   Nezbytným předpokladem pro odstranění celulitidy je zprůchodnění a pročištění lymfatického systému, který slouží jako čistička organismu a odvádí z těla škodlivé odpadní látky, které se jinak hromadí v podkoží a spolu se zapouzdřenými tukovými buňkami tvoří nepěknou pomerančovou kůži – celulitidu.

   Toto pročištění a zprůchodnění se provádí kompresním zábalem BODY WRAPING a následně přístrojovou lymfatickou drenáží VACUSTYLER nebo SLIDE STYLER (výběr druhu procedury závisí na zhodnocení individuálních potřeb klientky).

   • BODY WRAPING - nanesení speciálního krému a následná kompresní bandáž za pomocí neprodyšné folie je první fází ošetření. Takto je důkladně aktivován lymfatický systém. Lymfatická drenáž a celková aktivace lymfatického systému je poté již výhradně záležitostí speciálních profesionálních přístrojů

   • VACUSTYLER je jedním z nejdůležitějších přístrojů v celé koncepci. Jeho princip využívají i kosmonauti ve vesmíru pro posílení cévního a lymfatického systému, pracujícího na principu střídání fází tlaku a podtlaku. Tento přístroj jako vysavač – vysává z těla zplodiny metabolismu, zprůchodňuje a posiluje lymfatický systém a cévní systém, slouží také jako výborná prevence vzniku křečových žil.

   • SLIDE STYLER Přístrojová lymfodrenáž (nohavičky) - má vynikající účinky při prevenci a odstraňování celulitidy. Skvělé výsledky dosahuje v boji proti bolavým a oteklým nohám. Masáž tlakovými vlnami je velmi příjemnou metodou, která aktivuje lymfatický systém a vykonává mechanickou lymfatickou drenáž. V masážních manžetách jsou zabudovány malé překrývající se vzduchové komory, které se v pravidelných intervalech – řízených přístrojem – nafukují a vyfukují. Jemným pneumatickým tlakem je masírovaná spodní část těla od chodidel směrem k trupu a tkanivo se v rytmických vlnách bez přerušovaných míst očišťuje. Tímto způsobem se dají odstranit i otoky a edémy.

  2. Aktivace štěpení tukových buněk

   Druhým nezbytným krokem je rozštěpení zapouzdřených tukových buněk na problematických partiích zadečku, boků, stehen a bříška postižených celulitidou. Tato ošetření provádíme za pomoci SPM VACUPRESS.

   • SPM Vacupress - pracuje na principu nastavitelného podtlaku, kdy se kůže a podkoží nasává do různě velikých baněk, kde vzniká intenzivní prokrvení. Díky tomu se podporuje tvorba kolagenu a elastinu v podkoží a tím se kůže zpevňuje již během několika procedur. Procedura Vacupress probíhá ve třech fázích: lymfatická masáž, okysličovací a vypínací fáze. Jedině tak lze docílit maximálního efektu. Toto ošetření také zvyšuje a podporuje spalování podkožního tuku či například redukuje viditelnost strií.

    Doplňkovou nadstandardní procedurou je IONO CARE - Kyslíková terapie - inhalace aktivní formy kyslíku obohaceného o záporné ionty, výrazně urychluje látkovou výměnu a zvyšuje tak přirozený energetický výdej organismu.


Cévní trénink a prevence

Přístrojové procedury pro lymfodrenáž (SLIDE STYLER, VACUSTYLER) je doporučeno absolvovat v deseti kúrách. Mezi jednotlivými procedurami nedělat větší časový odstup než jsou dva, maximálně tři dny. Takto nastartovaný tělesný proces pak udržovat ošetřením v četnosti 1x – 3x za měsíc, dle individuální potřeby.

Je nutné nezapomínat na správné stravovací návyky a dostatečný pitný režim a pohybový plán! Hébé – centrum zdraví a krásy nabízí možnost doplnit kúru přístrojových lymfatických masáží lymfatickou masáží MANUÁLNÍ.

Velmi dbáme na individuální přístup! Řekněte si o návrh individuální péče pro Vás! Objednejte se na bezplatnou konzultaci ještě dnes na tel.: 602 162 722.

Kontraindikace k přístrojovému ošetření WEYERGANS©

 • Zánětlivé onemocnění žil
 • Nádorové onemocnění
 • Trombóza
 • Infarkt, mozková cévní příhoda
 • Lymfedém dolních končetin
 • Jakákoliv nedostatečnost ledvinová, jaterní či srdeční
 • Jakékoliv zánětlivé onemocnění
 • Cukrovka
 • Hemeroidy
 • Varixy
 • Hyperpigmentace (zvýšená pigmentace kůže)
 • Exematická dermatitida
 • Bércové vředy
 • Těhotenství
 • Vysoký krevní tlak /dekompenzovaný/, je-li kompenzovaný léky, je možné po poradě s lékařem proceduru absolvovat.
 • Chronická žilní

Kavitace

Je moderní, bezbolestná, vysoce účinná alternativa chirurgické liposukce. Ultrazvukové vlny odbourávají přebytečnou tukovou tkáň a výrazně redukují celulitidu.

Principem kavitace je narušení (rozbití) membrány tukových buněk za pomoci nízkofrekvenčního ultrazvuku. Odbouráme přebytečnou tukovou tkáň přesně tam, kde je to potřeba. Obsah tukových buněk se dostane do mezibuněčného prostoru a za pomoci lymfatické masáže (SLIDE STYLER, VACU STYLER) je přirozeně odplaven ven z těla.

Mezi jednotlivými ošetřeními doporučujeme pauzu jeden týden. Počet ošetření závisí na velikosti tukových zásob (od 5 do 8 ošeření). Součástí této procedury je lymfatická drenáž, která pomáhá odvádět uvolněné zásoby tukových buněk z těla ven.


Kontraindikace

  • Onkologická léčba,
  • epilepsie,
  • silné antidepresiva,
  • těhotenství, kojení,
  • nemoci srdce, ledvin, jater, oběhové soustavy a jiné závažné onemocnění (trombóza, užívání léků na ředění krve, ateroskleróza, krvácivé stavy, cirhóza jater),
  • kožní zánětlivé onemocnění, infekční onemocnění,
  • implantáty z kovu v těle v místě ošetření,
  • jiná akutní onemocnění (zvýšená tělesná teplota)
  • insuficience (žilní nedostatečnost). Nutná konzultace s lékařem.

Ceník

NÁZEV SLUŽBYPOPISČASCENA 1 proceduraCENA PM - 10x proceduraPOZNÁMKY
BODY WRAPPING (BW)-"skořicový zábal"- kompresní bandážovací metoda k urychlení očisty organismu. Výsledkem je výrazné zlepšení pokožky při celulitidě. Má odvodňovací a detoxikační vlastnosti.
BODY WRAPPING Skořicový zábal. 60 min 390 Kč 3 500 Kč  
BODY WRAPPING + SLIDE STYLER Kombinace skořicového zábalu (45 min) s přístrojovou lymfodrenáží (45 min). 90 min 490 Kč 4 400 Kč  
SLIDE STYLER (SS) Samostatná procedura – přístrojová lymfatická masáž.
Slide Styler Přístrojová lymfatická masážs aplikací Styler krému. 60 min 390 Kč 3 500 Kč  
Slide Styler Přístrojová lymfatická masážs aplikací Styler krému. 45 min 350 Kč 3 000 Kč  
Slide Styler Přístrojová lymfatická masáž bez aplikace Styler krému. 60 min 290 Kč 2 500 Kč  
Slide Styler Přístrojová lymfatická masáž bez aplikace Styler krému. 45 min 250 Kč 2 200 Kč  
Slide Styler Přístrojová lymfatická masáž s aplikací Styler krému. 30 min 290 Kč 2 500 Kč  
Slide Styler Přístrojová lymfatická masáž bez aplikace Styler krému. 30 min 190 Kč 1 700 Kč  
VACUSTYLER (VS) Samostatná procedura – přístrojová lymfatická masáž.
Vacustyler Přístrojová lymfatická masážs aplikací krému. 30 min 290 Kč 2 500 Kč  
Vacustyler Přístrojová lymfatická masáž bez aplikace krému. 30 min 190 Kč 1 700 Kč  
 
           
           
SPM Vacupress – masáž pulzujícím vakuem značně zlepšuje lymfatický tok, zvyšuje spalování tuků a povzbuzením činnosti enzymů zpevňuje podkožní vazivo. (3 fáze ošetření : lymfatická masáž + spalovací/okysličovací +vypínací)
SPM Vacupress masáž pulzujícím vakuem 45 min 450 Kč 3 990 Kč  
           
           
           
           
KOMBINOVANÉ PROCEDURY
SPM Vacupress + SS (VS/BW) Vacupress 45 min (norma plocha)+ Slide styler lymfatická přístrojová masáž s aplikací Styler krému 45 min 90 min 590 Kč 5 400 Kč VS 30 min BW 45 min
SPM Vacupress + SS (VS) Vacupress 45 min + Slide styler lymfatická přístrojová masáž bez aplikace Styler krému 45 min 90 min 530 Kč 4 900 Kč VS 30 min
SPM Vacupress + SS (VS) Vacupress 45 min + Slide styler lymfatická přístrojová masáž bez aplikace Styler krému 30 min 75 min 490 Kč 4 400 Kč VS 30 min
IONO CARE (IC)- Kyslíková terapie - inhalace aktivní formy kyslíku
Kyslíková terapie Weyergans (IC) Inhalace aktivní formy kyslíku. 30 min 90 Kč 700 Kč